03-614-3181

חייגו אלינו

עגלת הקניות שלי

מחסנים להשכרה

עוברים לדירה חדשה? מזל טוב. אבל מה עושים אם צריך לפנות את הדירה הישנה לפני שהדירה החדשה שלכם מוכנה? אין צורך להיכנס ללחץ או לרוץ לחפש פתרונות יקרים. לקוחות רבים נכנסים למצב הזה לעיתים קרובות. ובדיוק בשביל זה אנחנו מציעים לכם שירותי אחסנה, לאחסון תכולת הדירה שלכם.

שירותי אחסנה יכולים להוות פתרון אחסון לעסקים וארגונים שצריכים להיעזר במחסנים בהתנהלות היום-יומית שלהם, או סתם בעבור אנשים פרטיים שיש להם חפצים עודפים שהם מעוניינים לשמור ולאבטח.

שירותי אחסנה- מה זה בעצם?

אנחנו מוקפים בחפצים רבים בחיינו, חלקם חיוניים לנו ואנו משתמשים בהם במהלך שגרת חיינו, ועוד חפצים אחרים שפחות נחוצים עבורנו אבל אנחנו עדיין מעדיפים לשמור אותם תחת 'חסותנו' ולא לזרוק או למסור אותם לאחרים.

שירותי אחסנה מאפשרים לכם לאחסן את החפצים שלכם בבטחה וביעילות. בין אם אתם זקוקים להשכרת מחסנים במרכז או בצפון ובין אם אתם מחפשים לאחסן את הפריטים שלכם לתקופת זמן ארוכה או קצרה. ישנם חברות רבות המציעות מגוון שירותים בהתאם לצרכים האישיים שלכם, על מנת שתוכלו למצוא את הפתרון הנוח והאידיאלי ביותר עבורכם.

כדי למצוא את שירותי האחסנה המתאימים ביותר עבורכם, שאלו את השאלות הבאות:

  • איפה ממוקמים במחסנים?- אם אתם גרים במרכז למשל, סביר שתחפשו מחסנים להשכרה במרכז גם, הקרובים למקום מגוריכם. כך שתוכלו לשנע ולאסוף בקלות את הציוד שאתם מאחסנים.
  • לכמה זמן ניתן לאחסן?- אחסון ציוד משרדי לטווח ארוך או אחסון תכולת דירה לחודשים ספורים. מצאו תוכנית אחסון משתלמת עבור טווח הזמן שאתם מעוניינים להשתמש בשירותי אחסנה.
  • כמה שטח אחסון נדרש?- לאחסון תכולת דירה ולאחסון קלטות דיסק נדרשים גדלים שונים של מחסן. חפשו את הגודל המתאים ביותר עבור התכולה שאתם מעוניינים לאחסן. ודאו שאתם משלמים רק על שטח שאתם באמת צריכים.
  • האם אתם צריכים שירותים משלימים?- כיום, חברות רבות מציעות שירותים משלימים בעבור תשלום נוסף. שאלו את עצמכם האם אתם צריכים משהו כדוגמת שירותי הובלה, איסוף או אריזה עד הבית. החברה תדאג לאסוף את החפצים שלכם מהבית או מהמשרד, לארוז אותם, ולהחזיר אותם ברגע שתרצו בכך.

נוסף על כך, יש לוודא עוד כמה דברים חשובים בבחירת שירותי אחסנה.

  • ודאו שהמקום מאובטח כראוי ע"י חברת אבטחה במשך כל שעות היממה, ואין חשש שפורצים וגנבים יפגעו ברכוש שלכם.
  • ודאו שהמקום נקי ומתוחזק כיאות. מקום מלוכלך ולא מתוחזק עלול לפגוע בחפצים שלכם, שכן הם עלולים להירטב, להתלכלך ואף להיהרס כתוצאה מתחזוקה לקויה.
  • ודאו שיש ביטוח לחפצים שלכם. זה הרכוש האישי שלכם, והוא עשוי להיות בעל ערך אישי וכספי רב. ודאו שהמקום מבוטח ותחסכו עוגמת נפש מיותרת במקרה שהציוד שלכם נהרס\נגנב חס וחלילה.


אחסון תכולת דירה

איך מאבטחים מחסנים?

כמו כולם גם אתם אוהבים ורוצים להיות רגועים, לדעת שאתם בטוחים – במיוחד שמדובר בציוד האישי שלכם או בסחורה היקרה שהרגע נחתה מחו"ל

המשך למאמר המלא »
אחסון תכולת דירה

7 עובדות על אחסון

מתעניינים בשירותי אחסנה? מחפשים מחסנים להשכרה במרכז? מתעניינים בפתרונות אחסון לעסקים? בתוך כל העבודה המתישה הזאת, קחו לעצמכם כמה דקות ותיהנו משבע עובדות

המשך למאמר המלא »
הובלה ואריזה

מעבר דירה בחורף

עוברים דירה בחורף? כך תעשו זאת נכון. מחכים לקיץ שיבוא כדי לעבור דירה? תחשבו שנית, יכול להיות שאתם מחכים לחינם ואף מפסידים מכך.

המשך למאמר המלא »

ברוכים הבאים למחסן שלי

המקום בו תמצאו את כל הפתרונות לאחסון והובלה

דילוג לתוכן