03-614-3181

חייגו אלינו

עגלת הקניות שלי

כמה עולה הובלת דירה?

אנחנו כאן בשבילכם

להצעת מחיר טלפונית
השאירו פרטים ונחזור אליכם מייד

מיליוני בני אדם שעברו לפחות פעם אחת בחייהם דירה, בוודאי ישמחו להעיד כי זאת משימה קשה ומאתגרת למדי. קיימות המון החלטות שיש לקבל, לרבות ההחלטה אם לשכור את שירותיה המקצועיים של חברה להובלת דירה.

משום שבין כה וכה תהליך מעבר דירה מאוד מלחיץ, כדי להקל על הסטרס הכי הגיוני לשכור את שירותיה של חברת הובלות, וליהנות מתחושת הרוגע מעצם הידיעה שיש מי שיארוז או שיוביל את כל הרכוש היקר שלכם. אבל נשאלת השאלה החשובה כיום יותר מכל – כמה עולה הובלת דירה? ועליה נשיב במאמר שלפניכם.

מה הוא מחיר הובלת דירה?

בבחינה השאלה הבסיסית – כמה עולה הובלת דירה? כי אז אין תשובה אחת חד משמעית, משום שכל חברת הובלות רשאית לתמחר את שירותיה כראות עיניה. אין מחיר גורף אחד, ואין טאבו על התמחור. לשם המחשה, העלות של הובלת דירה מאפיין הובלת דירה של מרחק עד לשלושים קילומטרים. כאשר בשביל דירה עם גישה מורכבת או חסרת מעלית, העלות תאמיר. בכל זאת ניסינו להעביר לכם את ממוצע המחירים של הובלות הדירות, כדלקמן:

  • העלות של הובלת דירה בת חדר אחד או בת שני חדרים בממוצע – בין תשע מאות ₪, לבין אלף וארבע מאות ₪.
  • העלות של הובלת דירה בת שלושה חדרים או בת ארבעה חדרים בממוצע – בין אלף ושבע מאות ₪, לבין אלפיים וחמש מאות ₪.
  • העלות של הובלת דירה בת חמישה חדרים ויותר בממוצע – בין אלפיים ושלוש מאות ₪, לבין שלושת אלפים וחמש מאות ₪.

איך תחסכו בהוצאות כספיות בגין הובלה של דירה?

באופן גורף, התמחור של הובלת דירה נעשה על פי משך הזמן שלוקח לאנשי המקצוע להעמיס או לפרוק את החפצים, גודל הדירה, וכמות הרכוש שבה. אבל אנו אנשי הבשורות הטובות כיום. ניתן לחסוך בהרבה הוצאות כספיות בגין הובלת דירה באמצעות צמצום כמות הפריטים. יש להניח, כי אגרתם עם חלוף השנים המון רכוש, שחלק ממנו התיישן, וחלק ממנו אין לכם יותר צורך בו, כמו למשל – צעצועים לילדים קטנים, או לחלופין מאה ואחד דיסקים שכבר מזמן אתם לא מאזינים להם. תוכלו להשליך אותם לזבל, למחזר, לתרום או להעביר אותם לחברים טובים ולקרובי משפחה. בכך גם תחסכו זמן ניכר באריזה וגם תחסכו בהרבה הוצאות כספיות, ואולי תעשו מעשה של חסד לנזקקים.

האם מעבר דירה בעונת הקיץ יותר יקר?

בוודאי נראה לכם כי בחירת המועד של מעבר הדירה כרוך במשימה ממש קלה, פשוט בוחרים יום ושעה, ומזמנים את השירותים של חברת ההובלה. ובכן, אם תמהתם על העלות של הובלת דירה, כי אז לבחירת היום בשבוע והשעה בשנה יש משקל רב, וזאת משום שכל ההורים מתכננים את המעבר בחודשי הקיץ, בשל העובדה שהילדים לא במסגרות הלימודים ויש להיערך בהתאם לפני תחילת שנת הלימודים החדשה, ובשל הביקוש וההיצע של "העונה הבוערת", באופן ישיר המחירים בתקופה זאת הרבה יותר גבוהים. על מנת ליהנות ממחירי הובלת דירה הרבה יותר שפויים, טוב תעשו באם תתכננו את הובלת הדירה בחודשי עונת הסתיו המאוחרים, או בעונת החורף. גם תיהנו מגמישות במונחים של תזמון מעבר הדירה, וגם תיהנו מהוזלה משמעותית בתעריפי הובלת הדירה.

ברוכים הבאים למחסן שלי

המקום בו תמצאו את כל הפתרונות לאחסון והובלה

דילוג לתוכן