03-614-3181

חייגו אלינו

עגלת הקניות שלי

כיצד מחשבים עלות הובלה

אנחנו כאן בשבילכם

להצעת מחיר טלפונית
השאירו פרטים ונחזור אליכם מייד

ברכותינו, החלטתם לעבור דירה. חתמתם על חוזה מעולה בדירת חלומותיכם, עשיתם את כל ההכנות הנדרשות למעבר, ואפילו קיבלתם המלצה חמה לחברת הובלות נהדרת שבדיוק העבירה את הדירה של השכנים במחיר מצויין. אז, רגע לפני שאתם מתקשרים לחברת ההובלה לקבלת הצעת מחיר, יש כמה תשובות שאתם צריכים להכין מראש.

מחיר ההובלה שלכם תלוי במספר רב של משתנים. דרכי הגישה, המרחק בין הדירות שלכם ועוד פרמטרים רבים. תאמינו או לא, אפילו עונת השנה היא שחקנית משמעותית בסיפור.

מה צריך לדעת לפני שמתקשרים לחברת הובלות?

כמות הפריטים – כמה פריטים יש לכם לעביר? חשבו כאן הכל, מארגזי בגדים וספרים ועד לספות ולאביזרי החשמל הגדולים שלכם. נסו להבין בדיוק לאיזה גודל משאית וכמות מובילים תזדקקו. סיפרו את מספר ארגזי הקרטון שארזתם, ואת כל הרהיטים, קטנים כגדולים.

כמות הפריטים הכבדים – פריטים כבדים דוגמת מוצרי חשמל גדולים או ספות דורשים יחס מיוחד. לא ניתן לשאת אותם בקלות ביד כמו קרטונים רגילים. ציינו לחברת ההובלות את כל הפריטים הכבדים שיש לכם להעביר, שכן הם דורשים מאמץ מיוחד מצד המובילים ובהתאמה, אתם גם תידרשו לשלם יותר.

שירותים משלימים – מלבד הובלת תכולת הדירה שלכם במשאית, חברות הבולה רבות מציעות מגוון שירותים משלימים למעבר. האם אתם מעוניינים שחברת ההובלות שלכם גם תדאג לארוז לכם הכל בקרטונים ולפרוק אותם בבית החדש, או שתדאגו לכך בעצמכם? האם את רוכשים את חומרי האריזה(לרבות קרטונים) באופן עצמאי, או שאתם מצפים מחברת ההובלות שתספק לכם אותו?

*שימו לב, שימוש בשירותים נוספים עלול להעלות לכם משמעותית את מחיר ההובלה, שכן, אתם נדרשים לשלם גם על חומרים נוספים וכוח אדם נוסף, שיעבוד עבורכם למשך יותר שעות.

דרכי גישה גרים בקומה רביעית בלי מעלית? קחו בחשבון שלקלות הגישה לדירות שבניהן אתם מעוניינים לבצע את ההובלה עלול להיות נתח משמעותי במחיר. ככל שהגישה לדירות תהיה נוחה יותר(דירה נמוכה עם מעלית, מקום נוח בו המובילים יוכלו להחנות את המשאית שלהם וכדו') ככה המחיר של ההובלה שלכם יהיה נמוך יותר. גם רוחב הדלת ודלתות המעלית הוא דבר שצריך לקחת בחשבון, שכן לעיתים עלול להיווצר קושי משמעותי בהעברתם של חפצים גדולים דוגמת ארונות ומקררים דרך דלתות אלו.

עונת השנה – מאחר שאנשים רבים מעדיפים שלא לעבור דירה במהלך החורף, הביקוש לשירותי הובלה יורד. כתוצאה מכך, אם תבחרו להעביר את הדירה שלכם בחורף אתם עשויים להשיג מחיר נמוך משמעותית מאשר הובלה בקיץ. אך לעיתים, מעבר דירה בחורף עלול להקשות את הגישה לדירה. כתוצאה מכבישים חסומים או מבוץ בדרכי הגישה. שאלו את עצמכם מהי העונה בה אתם מעוניינים לבצע את המעבר.

עוד מידע מקצועי שיכול לעזור לכם

ברוכים הבאים למחסן שלי

המקום בו תמצאו את כל הפתרונות לאחסון והובלה

דילוג לתוכן