הובלת VIP הכל כלול

אנחנו כאן בשבילכם

להצעת מחיר טלפונית
השאירו פרטים ונחזור אליכם מייד

מעבר דירה הוא אירוע גדול. ישנם המון משתנים ופרמטרים שצריכים לדאוג להם, ואלף ואחת בעיות עלולות לצוץ. כדי לעבור דירה בצורה חלקה ונכונה צריך לתכנן זמנים מראש, למצוא בעלי מקצוע איכותיים, לארגן את הפרטים- וכמובן, למצוא דירה חדשה. תחת כל הלחץ וההתרגשות, הרבה לקוחות מעוניינים להסיר מעצמם במידת הניתן את הסטרס הנפשי הכלול במעבר, ובוחרים בחבילת הובלות VIP הכל כלול שאותה אנו מציעים ללקוחותינו. החבילה מאפשרת לכם לקבל שירותי הכל כלול. שירותי הובלות, אריזה ופריקה של תכולת הבית שלכם- והכל באחריות המקצוענים שלנו.

אריזה ופריקת הבית הן מטלות שלוקחות זמן רב. במשפחות גדולות ומשפחות עם ילדים קטנים מלאכת האריזה והפריקה הופכת לכמעט בלתי אפשרית בתוך כל הבלאגן ואי הסדר מסביב, ובאחריות ההורים לדאוג להכל לבדם, כאשר הם נאלצים לתמרן במקביל גם עבודה וסידורים נוספים. לעיתים רבות הברירה היחידה היא לחפש חברה המציעה שירותי הובלה הכל כלול, ובכך לאפשר להורים להתעסק בדברים החשובים באמת בחיים שלהם, ולהקצות יותר זמן לילדיהם, בתוך השינוי הגדול שמתרחש בחיים שלהם. מעבר דירה עשוי להיות עניין משמעותי לחלק מהילדים, וייתכן מאוד שהם יצטרכו שם אתכם לצידם.

אז, מה בעצם כוללת החבילה וכיצד מתבצע התהליך?

  • סיוד הדירה הישנה- מכל הלכלוכים והצבעים שהשארתם אחריכם.
  • מין החפצים- נמיין את החפצים בבית לפי חשיבותם, מיקומם ואופי אריזתם.
  • פירוק הרהיטים- נפרק בעבורכם את כל הרהיטים והחפצים הגדולים הדורשים פירוק לפני עלייתם למשאית.
  • אריזת הפריטים- אנו נארוז ונסדר את הציוד שלכם בחומרי האריזה שלנו, תוך מתן תשומות לב לכלי זכוכית שבירים, כלים רגישים ועוד.
  • העמסה על גבי רכב ההובלות- נעביר את הציוד והקרטונים שלכם מהבית, היישר אל תוך רכב ההובלות שלנו.
  • שינוע אל הבית החדש- הנהג וצוות ההובלות שלנו יידאגו להעביר את תכולת הידרה שלכם עד למיקומכם החדש באופן המקצועי והיעיל ביותר.
  • פריקה בבית החדש- אנחנו נדאג לפרוק את כל הארגזים שלכם אל תוך הבית בחדש.
  • הרכבת הרהיטים- את כל הרהיטים שפירקנו כדי לאפשר את תהליך העבודה, כעת נ רכיב מחדש ונאפשר להם לחזור לצורתם המקורית והאהובה.
  • סידור החפצים והרהיטים ביעד- כעת, נסדר בעבורכם את הבית. נמצא את מיקומו של כל חפץ, ונעמיד כל פריט ורהיט בשטח המיועד
  • ניקיון- לאחר האריזה, השינוע, הפריקה והסדר, נותר לנו כעת רק לנקות את הבלגן והזבל. ולכם? לכם להנות מהבית החדש שלכם. תתחדשו.


אתם לא חייבים לעבור לבד את התהליך הארוך והמורכב העומד לפניכם של מעבר בית. מוזמנים לפנות אלינו ולקבל שירותי הובלות VIP הכל כלול, בדיוק כמו שאתם צריכים.

הובלה ואריזה

כמה עולה הובלת דירה?

מיליוני בני אדם שעברו לפחות פעם אחת בחייהם דירה, בוודאי ישמחו להעיד כי זאת משימה קשה ומאתגרת למדי. קיימות המון החלטות שיש לקבל,

המשך למאמר המלא »
אחסון תכולת דירה

איך מאבטחים מחסנים?

כמו כולם גם אתם אוהבים ורוצים להיות רגועים, לדעת שאתם בטוחים – במיוחד שמדובר בציוד האישי שלכם או בסחורה היקרה שהרגע נחתה מחו"ל

המשך למאמר המלא »
אחסון תכולת דירה

7 עובדות על אחסון

מתעניינים בשירותי אחסנה? מחפשים מחסנים להשכרה במרכז? מתעניינים בפתרונות אחסון לעסקים? בתוך כל העבודה המתישה הזאת, קחו לעצמכם כמה דקות ותיהנו משבע עובדות

המשך למאמר המלא »

עוברים דירה? מחפשים מחסן פרטי להשכרה? דברו איתנו...

© כל הזכויות שמורות למחסן שלי בע"מ 2021 | האתר נבנה ע"י סטודיו צור – בניית אתרים ומיתוג לעסקים

מחשבון אחסנה

* כל המחירים משוערים, המחיר הסופי יקבע ע"י יועץ אחסנה מוסמך

ברוכים הבאים למחסן שלי

המקום בו תמצאו את כל הפתרונות לאחסון והובלה