03-614-3181

חייגו אלינו

עגלת הקניות שלי

אחסון תכולת דירה

החלטתם לעבור דירה, מצאתם דירה חדשה, סגרתם עם חברת הובלות וקבעתם תאריך פינוי לדירה השינה. לפתע- אתם מגלים שלא הכל הולך חלק והדירה החדשה שלכם עדיין לא מוכנה. איך וכיצד תאחסנו כעת את תכולת הדירה הישנה שלכם? לא צריך להילחץ. בדיוק בעבור מצבים כאלו אנו מציעים שירותי אחסנה.

שירות אחסנה יכולים לאחסן בעבורכם את תכולת הבית שלכם, חפצים, סחורה וחומרי גלם השייכים למשרד או העסק שלכם, ואפילו סתם רהיטים ישנים שאתם לא מעוניינים לזרוק, אבל גם לא רוצים למקם בתוך הבית. אם אתם זקוקים לשירותי אחסנה כאלה, צרו עימנו קשר ונעמוד לשירותכם.

שירותי אחסנה מאפשרים לכם לאחסן את החפצים היקרים שלכם, ולדאוג לביטחונם ולשלמותם. מתקני אחסנה רבים מציעים אבטחה, ביטוח בקרה ועוד. ישנם מגוון סוגים של שירותי אחסנה שאתם יכולים לקבל, והם מתחלקים לפי מיקום האחסנה, כמות הפרטים ועוד.

תחילה ודאו ששירותי האחסנה קרובים למקום מגוריכם. לעיתים אתם עשויים לראות את החפצים שלכם, לשנע ולאסוף אותם. לכם שימור לב שמקום האחסנה קרוב אליכם. לאחר מכן חישבו לכמה זמן את מעוניינים לאחסן, ובדקו שחברת האחסנה שבחרתם מאפשרת אחסנה לפרק זמן כזה. זמן האחסנה רחב, והוא עלול לנוע בין חודשים ספורים לשנים ארוכות.

לאחר מכן הסתכלו אל הפריטים שאתם מעוניינים לאחסן, כמה מקום נדרש בעבורם? כאן מומלץ להיוועץ באנשי מקצוע מיומנים שיוכלו לתת בעבורכם אבחנה מדויקת. שכו מחסנים בגודל המתאים לכם, ותחסכו ככה כסף רב. כמו כן, יתכן ואתם זקוקים גם לשירותים משלימים, דוגמת הובלה, אריזה. שאלו את חברת האחנה שלכם אם היא מציעה בעבורכם שירותים משלימים כאלו.

כעת, כשהבנתם מה המוצר אותו אתם מחפשים, עליכם לבדוק לפרטים את תנאי האחסנה במקום. שמירה ראויה על ניקיון וסטנדרטים נאותים היא הכרחית, שכן לא לחינם את מעוניינים לשמור על החפצים שלכם. הנה שלושה דברים שמומלץ לוודא לפני שאתם שאתם סוגרים עם חברת שירותי האחסנה.

  1. ודאו שהמקום מאובטח ומצולם במעגל סגור. אתם לא רוצים לאפשר לפורצים וגנבים לחמוד את הציוד היקר שלכם. כמו כן, שאלו אם למקום יש אישור ממכבי האש על בטיחותו.
  2. בדקו את הניקיון והאחזקה של המקום. החפצים שלכם עלולים להיות רגישים, והם עשויים להיהרס כתוצאה מחשיפה ללחות ולאבק. חשוב מאוד לוודא שחברת האחסנה מציעה שירותי ניקיון יאותים. אתם לא רוצים לגלות שהספה ששמרתם העלתה עובש או נהרסה מאבק.
  3. ביטוח ביטוח ביטוח.- לחפצים ששמרתם ערך כספי רב. ודאו שלחברת האחסנה יש ביטוח, והחפצים שלכם מבוטחים בה. דברים תמיד עלולים לקרות, ואתם רוצים לחסוך לעצמכם אצת עוגמת הנפש הנוספת הכרוכה באובדן הדברים שלכם.


אם הגעתם עד לכאן אתם ודאי מבינים את החשיבות של חברת שירותי אחסנה עם סטנדרטי איכות גבוהים. פנו אל צוות המקצוענים שלנו ותקבלו ייעוץ והצעת מחיר בהתאם לדרישות והרצונות האישיים שלכם.

אחסון תכולת דירה

איך מאבטחים מחסנים?

כמו כולם גם אתם אוהבים ורוצים להיות רגועים, לדעת שאתם בטוחים – במיוחד שמדובר בציוד האישי שלכם או בסחורה היקרה שהרגע נחתה מחו"ל

המשך למאמר המלא »
אחסון תכולת דירה

7 עובדות על אחסון

מתעניינים בשירותי אחסנה? מחפשים מחסנים להשכרה במרכז? מתעניינים בפתרונות אחסון לעסקים? בתוך כל העבודה המתישה הזאת, קחו לעצמכם כמה דקות ותיהנו משבע עובדות

המשך למאמר המלא »
הובלה ואריזה

מעבר דירה בחורף

עוברים דירה בחורף? כך תעשו זאת נכון. מחכים לקיץ שיבוא כדי לעבור דירה? תחשבו שנית, יכול להיות שאתם מחכים לחינם ואף מפסידים מכך.

המשך למאמר המלא »

ברוכים הבאים למחסן שלי

המקום בו תמצאו את כל הפתרונות לאחסון והובלה

דילוג לתוכן