03-614-3181

חייגו אלינו

עגלת הקניות שלי

איך להתארגן להובלת דירה?

אנחנו כאן בשבילכם

להצעת מחיר טלפונית
השאירו פרטים ונחזור אליכם מייד

החלטתם שהמידות של הדירה שלכם פשוט קטנות עליכם, ביליתם שעות ובדקתם אינספור דירות עד שהגעתם לרגע המרגש. חתימת החוזה. כעת, כל מה שנשאר לכם לעשות לפני שאתם מתרווחים על הספה מול הטלוויזה שבסלון החדש והענק שלכם, זה למצוא שירותי הובלה.

הובלת דירה- כך תעשו זאת נכון:

מעבר דירה זה עניין יקר ומלווה בהמון טרחה ומאמצים. אריזת וסידור הארגזים, העמסתם על המשאית ופירוקם בבית עלולים להיות כאב ראש אחד גדול. כדי לדאוג למעבר חלק עליכם לדאוג לחברת הובלה טובה וזולה, למצוא חומרי אריזה וקרטונים איכותיים וכו'.

הכל טוב. מעבר דירה זה זמן להתחלות חדשות, וזה אירוע אופטימי ומשמח. אתם לא עוברים אותו כל יום, לכן כדאי שתשקיעו את מירב המאמצים שלכם במעבר לבית החדש, ותזכו לאנחת רווחה ענקית ביום שאחרי.

חפשו בחוכמה את חברת ההובלות שלכם. חפשו מידע ברשת האינטרנט, השתמשו בחוכמת ההמונים ברשתות החברתיות או שאלו את החברים שלכם. אין כמו חבר מרוצה שיוכל לתת לכם את כל הפרטים אודות חברת ההובלה שלו ואפילו כמה טיפים משלו. שמעו המלצות על הצוות, השוו מחירים בחוכמה וודאו שחברת ההובלות מתאימה לצרכים שלכם, מבחינת מיקום גיאוגרפי וזמינות בתאריכים.

קבלו הצעת מחיר הוגנת מאיש מקצוע. המחיר של ההובלה שלכם נקבע לפי מספר רב של דברים, ולכן כדאי שתכינו מראש בדיוק מה וכמה אתם צריכים. בדקו לאיזה גודל של משאית אתם נדרשים להשתמש על מנת להעביר את כל תכולת הדירה שלכם. כמה רהיטים כבדים במיוחד אתם מעוניים להעביר, מה תאריך המעבר שלכם ומהי העונה שאתם עוברים בה(יש הבדל משמעותי בהיערכות ובתמחור של מעבר דירה בקיץ מול החורף), כמו כן, שאלו את עצמכם האם אתם מעוניינים בשירותים נוספים מחברת ההובלות שלכם מלבד ההובלה עצמה.

לעיתים, חברות ההובלה יציעו לכם גם שירותי אריזה מקצועיים ופריקה ומגוון רחב ונוסף של שירותים משלימים. הכניסו לתקציב המעבר גם עלות חומרי אריזה שונים, כדוגמת קרטונים וניילונים (איכותיים!) וכן שירותי סידור וארגון, במידה ותזדקקו להם.

תיערכו כיאות, הכינו את כל הדברים מראש, אל תפחדו לעוץ בעצתו של חבר והחלום של הדירה החדשה שלכם יתגשם מהר מכדי שתשימו לב.

עוד מידע מקצועי שיכול לעזור לכם

ברוכים הבאים למחסן שלי

המקום בו תמצאו את כל הפתרונות לאחסון והובלה

דילוג לתוכן