03-614-3181

חייגו אלינו

עגלת הקניות שלי

אחסון לעסקים

עם עליית הפופולריות של המסחר באינטרנט, יותר ויותר אנשים נכנסים לשיווק הדיגיטלי והופכים לסוחרים באינטרנט. אם אתם עוסקים במסחר מהסוג הזה, סביר שתזדקקו לשירותי אחסון לעסקים. המחסן שלי בע"מ  נשמח לייעץ.

השכרת מחסן ליבוא ומסחר

מה צריך לדעת ואיך שירותי אחסנה מתאימים ביותר עבור הצרכים המסחריים שלכם? ריכזנו עבורכם את כל התשובות.

השכירו מחסן ייעודי- השתמשו בשירותיה של חברה המתמחה בהשכרת מחסנים למטרות שלכם. את רוצים לאחסן את הסחורה שלכם בנוחות המיטבית. לרשותכם 40 גדלים שונים של מחסנים ואין צורך להתחייב על תקופת זמן כמה זמן שצריך גם חלקי חודש.

מצאו מחסן בעל נגישות גבוהה- חפשו שירותי אחסנה הקרובים למקום מגוריכם, כדי שתוכלו להעמיס ולאסוף לשם סחורה במידת הצורך. אם אתם גרים במרכז, חפשו חברה המציעה מחסנים להשכרה במרכז וכן האלה. כמו כן- ודאו שאתם יכולים לגשת למחסן שלכם בחופשיות כאשר תזדקקו לכך. אצלנו הגישה 24/7 לכל לקוח חדר פרטי אם נעילה במנעול המקום מצולם ומאובטח.

תנאי אחסון- ודאו שתנאי האחסון אופטימליים. ודאו שהטמפרטורות במקום יציבות, ולא משתנות בהתאם לעונות השנה. ודאו שבמקום ישנם שירותי אבטחה וניקיון, שידאגו לכך שהסחורה שלכם לא תיגנב או תיהרס כתוצאה מרטיבות לחות או הזנחה. מומלץ גם לוודא כי כל הסחורה והציוד שאתם מכניסים למחסן מבוטחים אצל חברת ביטוח. אתם לא רוצים להיכנס לעוגמת הנפש הגדולה שכרוכה באובדן הסחורה שלכם.

בדקו מה בדיוק מידות המחסן שאתם זקוקים לו- בעולם האחסון, מחשבים את גודל המחסנים לפי קוב. לצורך העניין, מכולה אחת רגילה גודלה 34 קוב. שאלו את עצמכם האם אתם זקוקים למחסן אחד גדול, או שאתם מעוניינים לחלק את הסחורה שלכם בין כמה מחסנים קטנים.

כמה זה עולה לכם?- קבלו הצעת מחיר הוגנת מאיש מקצוע. שימו לב שהמחיר תלוי במספר רב של גורמים, כמו משך זמן השימוש במתקני האחסון, גודל המחסנים, מיקומם בארץ ושירותים נוספים נלווים שמציעות חלק מהחברות. מצאו חברה שמאפשרת לכם לשכור את שירותיה לפרקי זמן גמישים, ולא דורשת מכם להתחייב לפרק זמן ארוך בחוזה.

לשאלות נוספות ולפתרונות אחסון נוספים צרו עמנו קשר תומר 0532733539

אחסון תכולת דירה

איך מאבטחים מחסנים?

כמו כולם גם אתם אוהבים ורוצים להיות רגועים, לדעת שאתם בטוחים – במיוחד שמדובר בציוד האישי שלכם או בסחורה היקרה שהרגע נחתה מחו"ל

המשך למאמר המלא »
אחסון תכולת דירה

7 עובדות על אחסון

מתעניינים בשירותי אחסנה? מחפשים מחסנים להשכרה במרכז? מתעניינים בפתרונות אחסון לעסקים? בתוך כל העבודה המתישה הזאת, קחו לעצמכם כמה דקות ותיהנו משבע עובדות

המשך למאמר המלא »
הובלה ואריזה

מעבר דירה בחורף

עוברים דירה בחורף? כך תעשו זאת נכון. מחכים לקיץ שיבוא כדי לעבור דירה? תחשבו שנית, יכול להיות שאתם מחכים לחינם ואף מפסידים מכך.

המשך למאמר המלא »

ברוכים הבאים למחסן שלי

המקום בו תמצאו את כל הפתרונות לאחסון והובלה

דילוג לתוכן