03-614-3181

חייגו אלינו

עגלת הקניות שלי

השכרת מחסן ליבוא ומסחר

אנחנו כאן בשבילכם

להצעת מחיר טלפונית
השאירו פרטים ונחזור אליכם מייד

עם עליית הפופולריות של המסחר באינטרנט, יותר ויותר אנשים נכנסים לשיווק הדיגיטלי והופכים לסוחרים באינטרנט. אם אתם עוסקים במחסר מהסוג הזה, סביר שתזדקקו לשירותי אחסון לעסקים.

השכרת מחסן ליבוא ומסחר

מה צריך לדעת ואיך שירותי אחסנה מתאימים ביותר עבור הצרכים המסחריים שלכם? ריכזנו עבורכם את כל התשובות.

השכירו מחסן ייעודי – השתמשו בשירותיה של חברה המתמחה בהשכרת מחסנים למטרות שלכם. את רוצים לאחסן את הסחורה שלכם בנוחות המיטבית.

מצאו מחסן בעל נגישות גבוהה – חפשו שירותי החסנה הקרובים למקום מגוריכם, קח שתוכלו להעמיס ולאסוף לשם סחורה במידת הצורך. אם אתם גרים במרכז, חפשו חברה המציעה מחסנים להשכרה במרכז וכן האלה. כמו כן- ודאו שאתם יכולים לגשת למחסן שלכם בחופשיות כאשר תזדקקו לכך.

תנאי אחסון – ודאו שתנאי האחסון אופטימליים. ודאו שהטמפרטורות במקום יציבות, ולא משתנות בהתאם לעונות השנה. ודאו שבמקום ישנם שירותי אבטחה וניקיון, שידאגו לכך שהסחורה שלכם לא תיגנב או תיהרס כתוצאה מרטיבות לחות או הזנחה. מומלץ גם לוודא כי כל הסחורה והציוד שאתם מכניסים למחסן מבוטחים אצל חברת ביטוח. אתם לא רוצים להיכנס לעוגמת הנפש הגדולה שכרוכה באובדן הסחורה שלכם.

בדקו מה בדיוק מידות המחסן שאתם זקוקים לו – בעולם האחסון, מחשבים את גודל המחסנים לפי קוב. לצורך העניין, מכולה אחת רגילה גודלה 34 קוב. שאלו את עצמכם האם אתם זקוקים למחסן אחד גדול, או שאתם מעוניינם לחלק את הסחורה שלכם בין כמה מחסנים קטנים.

כמה זה עולה לכם? – קבלו הצעת מחיר הוגנת מאיש מקצוע. שימו לב שהמחיר תלוי במספר רב של גורמים, כמו משך זמן השימוש במתקני האחסון, גודל המחסנים, מיקומם בארץ ושירותים נוספים נלווין שמציעות חלק מהחברות. מצאו חברה שמאפשרת לכם לשכור את שירותיה לפרקי זמן גמישים, ולא דורשת מכם להתחייב לפרק זמן ארוך בחוזה.

לשאלות נוספות ולפתרונות אחסון נוספים צרו עימנו קשר.

עוד מידע מקצועי שיכול לעזור לכם

ברוכים הבאים למחסן שלי

המקום בו תמצאו את כל הפתרונות לאחסון והובלה

דילוג לתוכן